Nederlands
Eten en drinken Eten en drinken

Eten en drinken

Broodmaaltijd

In de ochtend en tussen de middag wordt de broodmaaltijd geserveerd. De voedingsassistent komt bij u langs met een broodbuffetwagen. De broodmaaltijd wordt aan bed samengesteld en geserveerd. Het assortiment staat beschreven in de patiëntenfolder van de catering die bij een opname aan u wordt uitgereikt. Bij het ontbijt en de lunch worden diverse warme en koude dranken geserveerd.

 

Warme maaltijd

De warme maaltijd in het ziekenhuis wordt ’s avonds gebruikt. De keuze voor de warme maaltijd gaat via menukeuzeformulieren. U kunt kiezen uit een aantal gerechten en diverse hoeveelheden per gerecht. Heeft u door een dieet, cultuur, geloofs- of levensovertuiging een ander eetpatroon, dan kunt u dit eetpatroon in het ziekenhuis blijven volgen. Op de opnamedag wordt er een standaardmaaltijd aangeboden. Deze standaardmaaltijd is bijna voor iedereen geschikt. Waar nodig wordt de maaltijd door de voedingsassistent geschikt gemaakt. Er wordt gewerkt met een menucyclus van zes weken. Dit is op het seizoen afgestemd. Hierdoor is het mogelijk om u een afwisselend menu te bieden. Dagelijks kunt u kiezen uit een drie gangen keuzemenu. Op feestdagen krijgen de menu’s een feestelijk tintje.

 

 

Serveertijden van maaltijden, koffie en thee

  • 07:30 uur t/m 08:30 uur   ontbijt/koffie/thee  
  • 09:30 uur t/m 10:15 uur   koffie/thee 
  • 12:00 uur t/m 13:00 uur   brood maaltijd 
  • 13:45 uur t/m 14:30 uur   koffie/thee 
  • 17:00 uur t/m 18:00 uur   warme maaltijd 
  • 18:30 uur t/m 19:00 uur   koffie/thee

 

Huiskamer

Het is mogelijk om de middag- en avondmaaltijd in een gezellige huiskamer te gebruiken. In de huiskamer is er, waar nodig, begeleiding aanwezig.

 

Voedingsassistenten

De voedingsassistenten verzorgen de maaltijden en de daarbijbehorende service vanuit de afdelingskeuken op de verpleegafdelingen. In nauwe samenwerking met de verpleging en de afdeling diëtetiek zorgt de voedingsassistent ervoor dat alles rondom de maaltijden op een correcte en verantwoorde wijze verstrekt wordt volgens de H.A.C.C.P.-richtlijnen. Dit is een systeem om de voedselveiligheid te waarborgen.