Informatie avond over borstvoeding (juni 2012)
Om u en uw partner goed voor te bereiden op een eventuele borstvoedingsperiode, organiseren wij informatie avonden over borstvoeding en alles wat daar bij komt kijken. Ook als u nog twijfelt welke voeding u uw baby wilt geven, kunt u door het volgen van deze avond een weloverwogen keuze maken.
Sinds 2009 zijn zowel de kraam-/gynaecologie afdeling en de couveuse afdeling in het bezit van het certificaat “Borstvoedingvriendelijk ziekenhuis”.
Programma
De zaal is open om 19.15 uur. Wij ontvangen u met koffie en thee. Om 19.30 uur start het programma. Door middel van een presentatie vertellen we u de voordelen van borstvoeding en staan we stil bij enkele aandachtspunten met betrekking tot borstvoeding in het ziekenhuis. Onder andere bij het geven van borstvoeding bij een premature geboren baby, na een keizersnede en bij een tweeling. Ook de 10 vuistregels van Unicef die wij hanteren, komen aan de orde. Aan het eind van de avond is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De avond wordt rond 21.30 afgesloten.
De avonden worden verzorgd door twee lactatiekundigen die werkzaam zijn in het ziekenhuis.
Aanmelden:
U kunt zich aanmelden bij het informatiecentrum ( 0341-463420), of online op deze website.
U bent van harte welkom op een van deze informatie avonden. Wij hopen dat u door deze avond voldoende informatie heeft gekregen om een goede keuze te maken met betrekking tot de voeding van uw baby.
Patienten